Poradnia laryngologiczna SSO NU-MED wznawia badania profilaktyczne

Specjalistyczny Szpital Onkologiczny NU-MED po przerwie wznawia badania w programie profilaktycznym. 21 września 2020r. w tomaszowskim szpitalu onkologicznym, wznawia działalność poradnia laryngologiczna w ramach Programu Profilaktycznego Wczesnego Wykrywania Nowotworów Głowy i Szyi.

dav

Do badań przystąpić mogą pacjenci w wieku od 40 do 65 roku życia, którzy mają niepokojące objawy: chrypka, długotrwały ból gardła, zgrubienia na szyi, odczucie „obcego ciała” przy przełykaniu. Zapisy prowadzi Rejestracja Specjalistycznego Szpitala Onkologicznego NU-MED w Tomaszowie Mazowieckim tel. 44 786 81 00.

Od 21 do 25 września Specjalistyczny Szpital Onkologiczny NU-MED w Tomaszowie Mazowieckim uczestniczy w Europejskim Tygodniu Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi.

W tych dniach szpitale realizujące profilaktykę nowotworów głowy i szyi nie tylko prowadzą badania profilaktyczne, ale też zachęcają do badań i wyjaśniają czym są nowotwory głowy i szyi. To grupa chorobowa tzw. nowotworów laryngologicznych z obszaru zatok nosogardła, szyi, krtani oraz gardła.

Wszystkie działania prowadzone są z zachowaniem reżimu sanitarnego z powodu epidemii Covid-19.

Pacjenci oraz personel medyczny są wyposażeni w środki ochrony osobistej. Także poradnia podlega specjalnej procedurze, prosimy o wyrozumiałość i bezwarunkowe stosowanie się do poleceń osób kierujących na badanie. W trosce o pacjentów onkologicznych Szpitala NU-MED, przypominamy o zachowaniu dystansu zarówno wchodząc do poradni jak i w miejscach rejestracji oraz w poczekalni.